Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City

9-кімнатні Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City Ho Chi Minh City розташовані в районі Паддінгтон і мають швидкий доступ до Палацу Незалежності, всього за 0.7 км. Апартаменти розташовані майже за 25 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Hoa Hung та в межах 10 хвилин ходьби від автовокзалу Benh vien Nhi dong 2.

Зупиняючись в помешканні, гості мають доступ до зони відпочинку і вітальні обладнаної системою клімат-контролю. Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City пропонують гостям фен і рушники. Крім того, також є біде, окремий туалет і душ.

Для підтримки спортивного режиму надається доступ до льодового катка.

В апартаментах для самостійного приготування їжі є власна кухня з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

Національний в'єтнамський історичний музей знаходиться поблизу цього місця, а фінансова вежа Bitexco - лише за 1.3 км. Ринок Бен Тхань знаходиться на відстані 14 хвилин пішки, а Торговий центр «Даймонд Плаза» - на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City. Міжнародний Тан Сон Нхут знаходиться в 15 хвилинах їзди від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City Хошимін
Avalon Saigon District 1 - Independence Palace
Ціна лише для моб. пристроїв

Avalon Saigon District 1 - Independence Palace

23 м від помешкання
USD 378 USD 340
за ніч
Serenity Center Saigon
Ціна лише для моб. пристроїв

Serenity Center Saigon

8.6
Відмінно 69 відгуків
429 м від помешкання
USD 47 USD 42
за ніч
Studio Lagom 16, Doc Dao Va Yen Binh, Ke Ben Dinh Doc Lap, Nha Tho Duc Ba ,Duong Nguyen Du, Phuong Ben Nghe, Quan 1
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Lagom 16, Doc Dao Va Yen Binh, Ke Ben Dinh Doc Lap, Nha Tho Duc Ba ,Duong Nguyen Du, Phuong Ben Nghe, Quan 1

7.6
Добре 20 відгуків
444 м від помешкання
USD 26 USD 23
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    8 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Цілодобова охорона

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • У квартирі Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.
    • Квартира Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Hoa Hung розташований на відстані 2.5 км від квартири Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    8 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Park View Avalon Apartment District 1 Hcm City Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити